Русский | Українська <МЕТА> - Україна
<META>
Інтернет
Реєстр
Новини
Допомога
Товари
Підприємства
 
Пошта
Всі роздили:
РОЗДІЛИ
Реєстрація

Реєстрація

Ваша поштова скринька створюється відразу після реєстрації в МетаПаспорті. Усі поля в реєстраційній формі є обов’язковими. При реєстрації не забувайте одне просте правило: Ваша поштова скринька - це Ваша особа, тому треба уважно поставитися до обрання імені для неї. Якщо таке ім’я вже існує, Вам будуть запропоновані інші, цікаві, варіанти для назви скриньки.

Скільки поштових скриньок я можу створити?
Ви можете створити одну скриньку на один запис у МетаПаспорті. Кількість записів у МетаПаспорті не обмежена. Але! Якщо Вас викриють у розсиланні спаму, то цілком позбавлять доступу до всіх сервісів Мети.
Чи обов’язково писати відповідь на контрольне питання і вказувати додатковий e-maіl?
Ці дані допоможуть Вам, якщо Ви забудете пароль і не зможете увійти у свою поштову скриньку. Тому вирішуйте самі, обов’язкові вони чи ні.
Чи обов’язково вказувати правдиву інформацію про себе?
Бажано, але не обов’язково. До того ж, Вам напевно буде приємно одержати від Мети невеликий подарунок на свій День народження.
Я написав лист на зайнятий e-maіl, але мені прийшло повідомлення про те, що такої скриньки не існує
Справа в тім, що деякі імена зарезервовані системою (наприклад admіn,maіler-daemon) і не можуть бути використані користувачами під поштові скриньки.
Я хотів зареєструвати красиве ім’я, але воно зайняте, а я дуже хочу мати такий e-maіl, що робити?
Ім’я зайняте, і з цим вже нічого не зробиш. Спробуйте підібрати інше красиве ім’я або ж напишіть на цей e-maіl і спробуйте домовитися про обмін.
Збір такої кількості обов’язкової інформації - спроба Мети вторгнутися в особисте життя відвідувачів?
В жодному разі. Завдяки отриманій інформації ми будемо аналізувати можливі переваги нашої аудиторії і вводити нові сервіси. Інформація особистого характеру (додатковий e-maіl і т.п.) є закритою і використовується тільки в сервісах Мети.
Я вже зареєструвався в МетаПаспорті, користуюся Вашими сервісами (Форумом, Чатом і т.п.) чи обов’язково мені перереєстровуватися?
Звичайно ж ні! Адже скринька вже створена і чекає, коли Ви почнете нею користуватися.
Пошук:
ІнформаціяСпілкуванняБізнесДозвілля
додати сайт | реклама на сайті | контекстна реклама | контакти Copyright © 1998-2007 <META> Усі права захищені