Русский | Українська <МЕТА> - Україна
<META>
Інтернет
Реєстр
Новини
Допомога
Товари
Підприємства
 
Пошта
Всі роздили:
РОЗДІЛИ
Адресна книга

Адресна книга
Адресна книга призначена для збереження Ваших адрес. Потрапити в адресну книгу можна з лівого меню. Адресна книга дозволяє додавати адреси, групувати їх, вводити додаткову інформацію. При додаванні адреси вводяться в поле "E-maіl адреси". Якщо в адресата кілька e-maіl адрес, то вони розподіляються переведенням рядка. Поле "Відображати як" призначене для зміни вигляду відображення адресата у Вашій адресній книзі. Ви можете додати фотографію людини - тоді вона буде відображатися поруч з адресами. Для того, щоб написати листа потрібному адресатові, необхідно при перегляді його запису в адресній книзі перейти за посиланням, що містить його e-maіl. При читанні повідомлення можна відразу додати потрібну адреса в адресну книгу, перейшовши за посиланням поруч з ним. При написанні листа можна безпосередньо зайти в адресну книгу і обрати потрібних адресатів, переміщуючи їхні адреси з лівого списку в правий за допомогою кнопки-стрілки
У мене не працює адресна книга!
Адресна книга заснована на підтримці Вашим браузером JavaScrіpt. Тому якщо така підтримка не включена, адресна книга не працює.
Чи обов’язково заповнювати всі записи в адресній книзі?
Ні, не обов’язково. Поля заповнюються за бажанням, обов’язковим є хоча б один e-maіl. Якщо нічого не введено у поле "Відображати як", то за основу відображення буде узятий перший зі списку e-maіl.
Пошук:
ІнформаціяСпілкуванняБізнесДозвілля
додати сайт | реклама на сайті | контекстна реклама | контакти Copyright © 1998-2007 <META> Усі права захищені