Русский | Українська <МЕТА> - Україна
<META>
Інтернет
Реєстр
Новини
Допомога
Товари
Підприємства
 
Пошта
Всі роздили:
РОЗДІЛИ
Написання повідомлень

Намагаюся зберегти лист у чернетках, але він не зберігається
Перевірте, можливо, у Вас уже немає вільного місця у скриньці, а до листа, що зберігається у чернетках, прикріплений великий файл. Те саме стосується і папки "Відправлені ". Якщо Ваша скринька переповнена, а лист, що відправляється, має занадто великий розмір, він не зберігається в папці "Відправлені ", але відправляється адресатові.
Я додаю файл: на диску він важив 1,2 Мб, а пише, що прикріпилося 1,6 Мб. Звідки взялося зайве ?
Справа в тому, що усі прикріплювані файли за стандартом електронної пошти при переданні кодуються в base64, і це збільшує розмір файлу на третину.
При спробі прикріплення файлу видається помилка "Файл не може бути переміщений або скопійований. Помилка прикріплення файлу.", що робити?
Можливо, прикріплюваний файл має надто великий розмір і не може бути вкладений до Вашого листа. Прочитайте про обмеження для прикріплюваних файлів вище.
Я написав листа і натиснув відправити, але з’явилося повідомлення про помилку "Сервер відповів: 550 Thіs message contaіns an unwanted fіle extensіon (Blacklіsted fіle extensіon detected)"
Справа в тому, що в деяких поштових серверах з метою боротьби з вірусами заборонений прийом прикріплених файлів з певним розширенням (це можуть бути.exe, cmd, pіf, bat, scr, lnk, com, vbs, vb, vbe,  avі, mp3, mpg, mpeg, js, jse). Тому спробуйте перейменувати файл з іншим розширенням і відправити його знову.
Пошук:
ІнформаціяСпілкуванняБізнесДозвілля
додати сайт | реклама на сайті | контекстна реклама | контакти Copyright © 1998-2007 <META> Усі права захищені