Русский | Українська <МЕТА> - Україна
<META>
Інтернет
Реєстр
Новини
Допомога
Товари
Підприємства
 
Пошта
Всі роздили:
РОЗДІЛИ
Пошта Windows Live
Налаштування Windows Live
 1. Перед налаштуванням облікового запису переконайтеся в тому, що доступ до Вашої скриньки по POP3-протоколу розблоковано. Детально про це написано в статті "Розблокування POP3"
 2. Відкриваємо головне вікно програми Почта Windows Live і натискаємо "Добавить учетную запись".

 3. У вікні, що з'явилося  заповніть поля "Адрес электронной почты", "Пароль" і "Отображаемое имя". Обов'язково поставте галочку "Вручную настроить параметры...". Потім натисніть кнопку "Далее".

 4. У вікні налаштувань параметрів підключення заповніть тип сервера POP3, адресу сервера вхідної пошти pop.meta.ua, встановіть прапорець SSL і порт 995.
  Код входу співпадає з адресою електронної пошти.
  Адреса сервера вихідної пошти smtp.meta.ua, встановіть прапорець SSL, порт 465 і прапорець "Серверу исходящих сообщений требуется проверка подлинности". Потім натисніть кнопку "Далее".

 5. Натисніть кнопку "Готово" щоб закрити вікно. Насправді, ще далеко не все готово, тому продовжимо налаштування облікового запису.

 6. Тепер необхідно змінити властивості створеного облікового запису. Для цього знайдіть у лівій  панелі вікна Почты Windows Live им'я нашого облікового запису і клацніть на ньому правою кнопкой миші. У вікні, що з'явилось необхідно вибрати "Свойства".

 7. З'явиться вікно властивостей. Виберіть закладку "Серверы". Проконтролюйте правильність раніше введенних значень, потім натисніть кнопку "Параметры" в розділі "Сервер исходящей почты".

 8. У новому вікні виберіть "Как на сервер входящей почты" і натисніть "ОК".

 9. Тепер виберіть вкладку "Дополнительно" й встановіть обидва прапорця "SSL", порти 465 для вихідної та 995 для вхідної пошти. Зверніть особливу увагу на пункт "Оставлять копии сообщений на сервере" - ця настройка може Вам знадобитись, якщо Ви працюєте з поштою з різних робочих місць. Натисніть "ОК".

Налаштування облікового запису готове. Тепер Ви можете користуватися своєю поштовою скринькою за допомогою Почты Windows Live.


Пошук:
ІнформаціяСпілкуванняБізнесДозвілля
додати сайт | реклама на сайті | контекстна реклама | контакти Copyright © 1998-2007 <META> Усі права захищені