Русский | Українська <МЕТА> - Україна
<META>
Інтернет
Реєстр
Новини
Допомога
Товари
Підприємства
 
Пошта
Всі роздили:
РОЗДІЛИ
Робота з папками

Робота з папками

Меню настроювання папок дозволяє створювати, видаляти, перейменовувати папки, підписуватися на них або відписуватися від них.

При створенні папки необхідно вибрати батьківську папку, до якої буде прикріплена нова папка. Папки можна називати як англійськими так і російськими буквами. Не дозволяється використовувати в імені папки символи розділових знаків і т.п.
Для перейменування папки необхідно вибрати ім’я папки, що перейменовується, і ввести нове.

Увага ! Перейменовується тільки ім’я папки, що розташовується після останньої крапки. Не можна перейменовувати папки разом з батьківськими. Забороняється вводити в імені папки символи, відмінні від алфавітно-цифрових. При перейменуванні папки міняються всі сортувальники пошти, призначені для збереження листів у цій папці. Про те, як створити системні сортувальники, читайте в відповідному розділі
При видаленні папки видаляються всі прикріплені папки і всі повідомлення в цих папках, також видаляються усі сортувальники пошти, зв’язані з цією папкою
Для того, щоб підписатися/відписатися від якоїсь папки, необхідно вибрати її в списку і натиснути кнопку Підписатися/Відписатися. Якщо Ви відпишитеся від папки, то не зможете читати її вміст. Цієї папки також не буде в списку папок лівого меню. При цьому враховується зайняте місце у відписаних папках при підрахунку вільного місця.

Чому я не можу перейменовувати стандартні папки (Чернетки, Відправлені, Кошик)?
Це не рекомендується з розумінь системної безпеки.
Пошук:
ІнформаціяСпілкуванняБізнесДозвілля
додати сайт | реклама на сайті | контекстна реклама | контакти Copyright © 1998-2007 <META> Усі права захищені