Русский | Українська <МЕТА> - Україна
<META>
Інтернет
Реєстр
Новини
Допомога
Товари
Підприємства
 
Пошта
Всі роздили:
РОЗДІЛИ
Робота з поштовою скринькою

Робота з поштовою скринькою

Для входу в поштову скриньку Вам необхідно ввести правильні логін і пароль. Якщо Ви уже ввійшли на один із сервісів Мети, у яких передбачена процедура входу, логін і пароль додатково вводити не треба.

Відкривши свою скриньку, Ви побачите список папок, а також наявність повідомлень у них. Якщо в папці є непрочитані повідомлення, вона виділяється жирним , і поруч з її назвою виводиться кількість непрочитаних повідомлень. Вам здається, що папок недостатньо? Тоді читайте про те, як створювати і настроювати папки

Для Вашої зручності ми відображаємо обсяг вільного і зайнятого місця в скриньці. Поштова скринька в МетаПошті не обмежена! При бажанні Ви можете збільшити обсяг своєї скриньки. При цьому важливо дотримуватися правила: Ви не повинні занадто часто змінювати його розмір. Вперше Ви можете змінити розмір скриньки через тиждень, вдруге - через 2 тижні і т.п. Якщо прийшов час змінювати обсяг поштової скриньки, під цифрою з указівкою вільного простору з’явиться посилання, перейшовши за яким Ви зможете швидко і легко збільшити розмір своєї скриньки на 20Мб вільного місця

У правій частині інтерфейсу, у списку повідомлень, зібраний вичерпний набір функцій для видалення, перенесення, пересилання й інших операцій над повідомленнями. Для того, щоб використати одну з них, необхідно спочатку виділити потрібне повідомлення. При видаленні повідомлення за замовчуванням переміщуються до папки "Кошик".

Для сортування повідомлень потрібно натиснути на посилання в заголовку поля, за яким Ви хочете відсортувати список. При першому натисканні повідомлення сортуються за убуванням обраного параметра (про що повідомляє стрілка поруч з полем), при другому - за зростанням, при третьому натисканні - сортування знімається

поруч з назвою повідомлення означає, що до повідомлення прикріплені вкладені файли
- повідомлення прочитане
- повідомлення прочитане і має високий пріоритет
- повідомлення прочитане і Ви на нього відповіли
- повідомлення прочитане, має високий пріоритет і Ви на нього відповіли
- повідомлення не прочитане, при цьому саме повідомлення виділяється жирним
- повідомлення не прочитане і має високий пріоритет
- повідомлення відзначене як непрочитане, але Ви на нього відповіли
- повідомлення відзначене як непрочитане , має високий пріоритет і Ви на нього відповіли

Для прочитання повідомлення необхідно натиснути на його заголовок.
Якщо Ви бажаєте змінити стиль відображення списку листів, прочитайте, як це зробити, в Настройках зовнішнього вигляду.

Прийшов час, і я попросив збільшити розмір скриньки, але він залишився незмінним. Коли мені його збільшать?
Ваша заявка була поставлена в чергу. Як тільки вона буде виконана, Ви відразу ж отримаєте повідомлення. Якщо протягом двох діб Ви не одержали повідомлення, пишіть на адресу системного адміністратора, і ми обов’язково постараємося Вам допомогти.
Поруч з повідомленням зображена скріпка, але при читанні виявляється, що в ньому немає ніяких вкладень
Справа в тому, що багато поштових програм відправляють текст у форматі html як вкладення. Тому при читанні такого листа html переводиться в текстовий формат і відображається без вкладення.
Я виділив повідомлення і натиснув переслати, але до листа приєдналися не всі повідомлення.
Для прикріплення файлів до листа установлений певний ліміт. Можливо, Ви перевищили цю межу і такі файли були вилучені. Про ліміти на приєднання файлів читайте в розділі "Написання повідомлень"
Пошук:
ІнформаціяСпілкуванняБізнесДозвілля
додати сайт | реклама на сайті | контекстна реклама | контакти Copyright © 1998-2007 <META> Усі права захищені