Русский | Українська <МЕТА> - Україна
<META>
Інтернет
Реєстр
Новини
Допомога
Товари
Підприємства
 
Пошта
Всі роздили:
РОЗДІЛИ
Microsoft Outlook 2007
Налаштування Microsoft Outlook 2007
 1. Перед налаштуванням облікового запису переконайтеся в тому, що доступ до Вашої скриньки по POP3-протоколу розблоковано. Детально про це написано в статті "Розблокування POP3"
 2. Запустіть Microsoft Office Outlook 2007, виберіть меню "Сервис"->"Настройка учетных записей"

 3. У вікні, що відкрилось натисніть кнопку "Создать..."

 4. Відмітьте знизу прапорець "Настроить вручную параметры сервера или дополнительные типы серверов" та натисніть "Далее".

 5. Виберіть пункт "Электронная почта Интернета" та натисніть кнопку "Далее"

 6. Введіть своє ім'я, адресу Вашої скриньки, тип обліковго запису POP3, pop.meta.ua в якості сервера вхідної і smtp.meta.ua в якості сервера вихідної пошти, логін (співпадає з ім'ям  Вашої скриньки) і Ваш пароль. Якщо бажаєте, можете встановити прапорець "Запомнить пароль", щоб не вводити його щоразу. Потім натисніть кнопку "Другие настройки...".

 7. У вікні, що з'явилося виберіть закладку  "Сервер исходящей почты". Встановіть прапорець "SMTP-серверу требуется проверка подлинности". Виберіть "Аналогично серверу входящей почты". Потім перейдіть до вкладки "Дополнительно".

 8. Встановіть порт для POP3-сервера 995, прапорець "Требуется шифрованное подключение (SSL)", порт для SMTP 465 і SSL для smtp. Якщо бажаєте,  можете поставити прапорець "Оставлять копии сообщений на сервере", якщо Вам потрібно переглядати пошту з різних комп'ютерів. Натисніть  кнопку ОК, щоб закрити вікно.
 9. Настав момент для перевірки створеного облікового запису. Натисніть кнопку "Проверка учетной записи..."

  Переконайтесь, що перевірка пройшла успішно й натисніть кнопку "Закрыть". Потім закрийте попереднє вікно кнопкою "Далее" и "Готово".
 10. Створення облікового запису закінчено. Тепер Ви можете користуватися поштою за допомогою Microsoft Outlook 2007.

  Замечание: возможно, программа выдаст окно с предупреждением о том, что наш сертификат безопасности не может быть проверен. В этом случае следует ответить "Да".


Пошук:
ІнформаціяСпілкуванняБізнесДозвілля
додати сайт | реклама на сайті | контекстна реклама | контакти Copyright © 1998-2007 <META> Усі права захищені