Русский | Українська <МЕТА> - Україна
<META>
Інтернет
Реєстр
Новини
Допомога
Товари
Підприємства
 
Пошта
Всі роздили:
РОЗДІЛИ
FoxMail
Налаштування Foxmail
  1. Перед налаштуванням облікового запису переконайтеся в тому, що доступ до Вашої скриньки по POP3-протоколу розблоковано. Детально про це написано в статті "Розблокування POP3"
  2. У програмі Foxmail виберіть пункт головного меню "Ящик", потім "Новая учетная запись".

  3. З'явиться вікно створення облікового запису. Введіть обов'язково свій email та пароль. Інші налаштування на цій сторінці введіть на Ваш розсуд. Натисніть "Далее".

  4. Введіть тип сервера POP3, адресу сервера отримання повідомлень pop.meta.ua і Ваш email (повністю!) в якості логіна. Введіть адресу сервера відправки повідомлень smtp.meta.ua. Натисніть "Дополнительно".

  5. У вікні розширених налаштувань введіть SSL для обох серверів, порт 995 для сервера отримання та порт 465 для сервера відправлення повідомлень. Укажіть "Сервер SMTP требует аутентификацию" та "Использовать данные POP3-сервера". Натисніть "ОК".

  6. Ми повернулись на попередню сторінку, де вже все налаштовано. Натисніть "Далее". На останній сторінці налаштувань є пункт "Оставлять копии сообщений на сервере" - уважно віднесіться до цього пункту: якщо Ви працюєте з поштою з різних робочих місць, можливо, Вам будет краще поставити "галочку". Потім натисніть "Проверить конфигурацию".

  7. З'явиться вікно тестування конфігураціі облікового запису. Якщо все в порядку, в кінці з'явиться напис "Тестирование успешно". Натисніть "Закрыть", потім в попередньому вікні натисніть "Конец".

    Тепер Ви можете користуватися поштою за допомогою програми FoxMail.
Пошук:
ІнформаціяСпілкуванняБізнесДозвілля
додати сайт | реклама на сайті | контекстна реклама | контакти Copyright © 1998-2007 <META> Усі права захищені