Русский | Українська <МЕТА> - Україна
<META>
Інтернет
Реєстр
Новини
Допомога
Товари
Підприємства
 
Пошта
Всі роздили:
РОЗДІЛИ
Evolution
Налаштування Evolution
 1. Перед налаштуванням облікового запису переконайтеся в тому, що доступ до Вашої скриньки по POP3-протоколу розблоковано. Детально про це написано в статті "Розблокування POP3"
 2. Виберіть у програмі Evolution пункт головного меню "Правка", в ньому підменю "Параметры".

 3. Виникне діалог "Параметры Evolution". Виберіть в ньому розділ "Учетные записи". Натисніть кнопку "Добавить".

 4. Виникне діалог створення облікового запису. На сторінці привітання натисніть "Далее".

 5. На сторінці "Подлинность" введіть ім'я, що відображається, та адресу Вашої поштової скриньки на Меті. Натисніть "Далее".

 6. На сторінці "Получение почты" виберіть тип сервера "POP", адресу POP3-сервера pop.meta.ua, ім'я користувача повністю, тобто з @meta.ua, в розділі "Безопасность" виберіть "Шифрование SSL", тип аутентификації "Пароль". Натисніть "Далее".

 7. На сторінці "Параметры получения" зверніть увагу на опцію "Оставлять сообщения на сервере" - можливо, Вам слід відмітити цей пункт, якщо Ви працюєте зі своєю скринькою з різних робочих місць. Натисніть "Далее".

 8. На сторінці "Отправка эл.почты" виберіть тип сервера SMTP, введіть адресу сервера smtp.meta.ua, відмітьте "Требуется проверка подлинности", виберіть "Шифрование SSL", тип аутентификації "PLAIN", введіть ім'я користувача повністю (як для сервера вхідної пошти). Можете відмітити "Запомнить пароль". Натисніть "Далее".

 9. На наступній сторінці введіть ім'я для облікового запису (на Ваш розгляд). Натисніть "Далее".

 10. На останній сторінці натисніть "Применить".

 11. Налаштування облікового запису завершено. Згодом, коли Ви будете приймати та відправляти перший лист, програма запитає у Вас пароль на сервер POP (при отриманні) і на сервер SMTP (при відправленні). Введіть пароль. Можете відмітити "Запомнить этот пароль", якщо не бажаєте вводити його щоразу. Натисніть "ОК".

Пошук:
ІнформаціяСпілкуванняБізнесДозвілля
додати сайт | реклама на сайті | контекстна реклама | контакти Copyright © 1998-2007 <META> Усі права захищені