Русский | Українська <МЕТА> - Україна
<META>
Інтернет
Реєстр
Новини
Допомога
Товари
Підприємства
 
Пошта
Всі роздили:
РОЗДІЛИ
Читання повідомлень

Читання повідомлень

Для того, що б прочитати повідомлення, необхідно натиснути на тему листа. За замовчуванням відображаються: тема листа, ім’я й адреса відправника, дата написання листа. Для того, що б переглянути інші заголовки, необхідно натиснути на посилання "додатково". Для того, що б відповісти на лист, переслати його іншому адресатові або ж видалити, необхідно натиснути відповідну кнопку. Додатковими можливостями в обробці повідомлень є:

1. Перекодування. Дозволяє відображати лист у кодуванні, відмінному від передбаченого автоматично. Для перекодування необхідно натиснути на посилання, що описує одне з підтримуваних кодувань (wіn,utf,koі8,dos)
2. Відповісти усім. Дозволяє написати відповідь не тільки авторові первинного листа, але також і усім адресатам, згаданим у заголовку вихідного повідомлення.(Від, Кому, Копія)
3. Переслати як вкладення. Буде створене нове повідомлення, до якого буде прикріплений як вкладення поточний лист, що переглядається
4. Продовжити написання. Опція доступна для листів, що містяться у папці "Чернетки". Дозволяє продовжити написання відкладеного повідомлення. Про те, як відкладати повідомлення до Чернетки, можна прочитати в розділі "Написання повідомлення"
5. Редагувати як нове. Цей пункт дозволяє редагувати уже відправлені листи. При цьому буде створене нове повідомлення
6. Версія для друку. Дозволяє вивести лист у вигляді, придатному для друку
7. Подивитися повний заголовок. Опція дозволяє переглянути всі заголовки у форматі RFC-822. Зазвичай використовується для перегляду технічних заголовків листа
8. Скачати як файл. Дозволяє завантажити повідомлення на диск у вигляді одного файлу

Якщо в полі "Кому" або "Копія" листа вказано більш ніж одного адресата, виводиться тільки перший з них і з’являється посилання, що дозволяє показати решту адресатів. Якщо Ви бажаєте зберегти e-mail адресата в адресну книгу, прочитайте як це зробити в розділі "Робота з адресною книгою"

Якщо до листа прикріплено один або декілька файлів, при прогляданні такого повідомлення виводиться список файлів з вказівкою їх типів і можливістю скачати або проглянути файли.

За умовчанням, з метою безпеки, вміст листа виводиться у вигляді простого текстового файлу. Для того, щоб включити відображення html вмісту листів, а також вкладених картинок, необхідно настроїти цю опцію в розділі "Настройка зовнішнього вигляду"

Я замість повідомлення бачу ????? Як мені його прочитати?
Можливо, автоматичне визначення кодувань не змогло визначити, у якому кодуванні написаний цей лист. Спробуйте вручну перевести його в одне з підтримуваних кодувань (Додатково->Кодування). Якщо це не допоможе, попросіть відправника написати свій лист у нормальному кодуванні або хоча б у трансліті.
Пошук:
ІнформаціяСпілкуванняБізнесДозвілля
додати сайт | реклама на сайті | контекстна реклама | контакти Copyright © 1998-2007 <META> Усі права захищені